Käivitub uue taimede levikuatlase koostamine Prindi

PKÜ kutsub botaanikahuvilisi osalema Eesti soontaimede uue levikuatlase plaane tutvustavatel koosolekutel jaanuar...veebruar 2015.

Koosolekud toimuvad:

22. jaanuaril kl 16 LUSi saalis Struve 2 Tartus ning
3. veebruaril kl 14 Keskkonnaministeeriumi I korruse saalis Narva mnt 7a Tallinnas.


Mõlemad koosolekud on sama sisuga. Toomas Kukk ja Ott Luuk annavad ülevaate uue atlase eesmärkidest, senistest töödest ning kavadest 2015-2016 välitööhooajaks. Atlase välitöid toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus kaheaastase projektina, mille viib läbi Pärandkoosluste Kaitse Ühing. Lisaks neile koosolekutele on kavas levikuatlase projekti tutvustamine kas veebruaris või märtsis Eesti LUSi üldkoosolekul ning ka ajakirjas Eesti Loodus.

Atlase tegijate jaoks oleme loonud meililisti, kus teavitame koosolekutest, õppepäevadest, välitööde toimumistest, arutame laiemat huvi pälvivad küsimused-vastused ning vahetame teateid Eestile uutest või vähetuntud liikidest, metoodika täiustamisest jne.

Atlase infolistiga on võimalik liituda aadressil:

https://lists.eenet.ee/mailman/listinfo/taimeatlas või kirjutades otse Toomas Kukele ( See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. )

Koosolekutel osalemise soovist palume teada anda doodle vahendusel: http://doodle.com/x9secrzvxvut2veq
Taimede levikuatlase toimkond:
Toomas Kukk
Thea Kull
Ott Luuk
Meeli Mesipuu
Peedu Saar